KARBONIT tworzy maszyny produkcyjne dostosowane do potrzeb Państwa firmy. Wykonujemy urządzenia elektromechaniczne sterowane za pomocą Sterowników PLC (Siemens i Mitsubishi), mikrokontrolerów ATMEL oraz Arduino, Raspberry. Zajmujemy się całym procesem budowy maszyny:

  • Przeprowadzamy rozeznanie w Państwa firmie
  • Tworzymy projekt i konsultujemy zastosowane rozwiązania
  • Od początku do końca budujemy i testujemy maszynę
  • Przeprowadzamy analizę ryzyka zgodną z dyrektywą europejską 2006/42/EC
  • Oddajemy urządzenie do Państwa użytku, zapewniając pełną płynność produkcji
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny

Realizujemy wiele projektów jak: budowa maszyn na zamówienie oraz produkcja maszyn kompleksowych. Budowa maszyny zaczyna się od jej zaprojektowania. Produkcja maszyn przeprowadzana jest przez naszych inżynierów mechaników i automatyków. Następnie wykonujemy części mechaniczne. We własnym zakresie przeprowadzamy montaż i sprawdzenie maszyn. Zapraszamy do współpracy w zakresie budowy maszyn na zamówienie oraz tworzenia bardzo skomplikowanych i wymagających projektów. Budowa i produkcja maszyn przez firmę KARBONIT jest zgodna z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz normami jakości. Stosowane przez firmę KARBONIT rozwiązania zapewniają optymalną funkcjonalność maszyn i maksymalizują ich efektywność. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu maszyn na zamówienie. Cechuje Nas kreatywność oraz nieszablonowe podejście do podejmowanych zagadnień.

Wszystkie wyprodukowane przez nas maszyny posiadają certyfikat CE. Budowane są w oparciu o najnowsze technologie. Projekty maszyn realizowane są tak, aby zapewniać bezpieczeństwo.