Świadczymy usługę drukowania 3D w Łodzi i w całej Polsce. Drukujemy metodą FDM z materiałów takich jak ABS, PLA, Nylon. Obszar roboczy to 20x20x18 cm, drukarka 3D dysponuje dyszą o średnicy 0,2 lub 0,3 mm.

Druk 3D jest w pełni funkcjonalny, wodoodporny i trwały. Wydrukowane części mogą służyć jako pracujące elementy maszyn. Drukujemy prototypy i gotowe produkty. Poniżej dyspensery etykiet wydrukowane z białego PLA.

Dysponujemy lakiernią proszkową, oferujemy lakierowanie stali i aluminium. Oferujemy bardzo krótkie czasy realizacji!

Zapraszamy do kontaktu w zakładce kontakt: Lakiernia Proszkowa Łódź Bałuty (Teofilów)

Wykonujemy tablice cieni do warsztatów i na halę produkcyjną. Realizujemy tablice różnego rodzaju:

  • Wolnostojące lub wieszane na ścianach 
  • Z płyty meblowej lub tworzywa sztucznego (również wzmacniane stelażem stalowym lakierowanym proszkowo), a także aluminiowe
  • Cienie w negatywie lub pozytywie (naklejane folią samoprzylepną) w postaci zarysu lub „fotografii”, z opisami 5S lub bez
  • Mocowania zwykłe (haczyki, oczka, widełki, bolce…) lub specjalne (zatrzaskowe, na zamek, bezpieczne, specjalne drukowane w 3D…)

Tablice cieni wykonujemy w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach

Wycinamy wzory w różnych rodzajach pianek do szuflad w wózkach warsztatowych i tworzymy zwykłe tablice z uchwytami do powieszenia narzędzi na ścianie. . Wykonujemy także znaczniki podłogowe "5S". 

Największą gałęzią działalności warsztatu KARBONIT w Łodzi jest wykonywanie dedykowanych uchwytów roboczych. Tworzymy paletki montażowe i oprzyrządowanie testowe do zastosowania na produkcji i w laboratorium. Wykonujemy specjalne uchwyty robocze i głowice do maszyn. Projektujemy zestawy pomiarowe na zamówienie, do sprawdzania wymiarów, pasowania i wytrzymałości (na rozciąganie, uderzenie i wysokie napięcie). Tworzymy JIG-i montażowe do przytrzymania elementów w czasie procesu produkcyjnego. 

 

Budujemy stoły laboratoryjne specjalnego przeznaczenia dla uczelni, warsztatów i przedsiębiorstw. konstruujemy zestawy demonstracyjne, urządzenia pokazowe i stanowiska szkoleniowe dla operatorów maszyn. Wykonujemy tablice prezentujące działanie komponentów i kopie układów ruchu i układów elektrycznych do testowania rozwiązań off-line.